مقابله با شهاب سنگ های احتمالی

مدیر فروش اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ دیدگاه‌ها برای مقابله با شهاب سنگ های احتمالی بسته هستند
مقابله با شهاب سنگ های احتمالی

آریانانیوز: دولت روسیه برای مقابله با شهاب سنگ های احتمالی تصمیم به انجام کاری بسیار باهوشانه گرفته است تا بتواند جان مردمان خود را در مقابل بلایای آسمانی همانند شهاب سنگ ها حفظ کند…

کشور روسیه یکی از کشورهای پیشرو در زمینه مهمات نظامی می باشد که این روزها بارها و بارها می توان اقدامات این کشور پیشرو را در رسانه های مختلف مشاهده نمود.برای مثال کشور روسیه یکی از کشورهایی است که دارای سریعترین تانک های نظامی و نیروهای هوایی خبره و ماهر استند و تمام کارها و اقدامات آنها یقینا به علت مراقبت از مردمان سرزمین خود می باشند.

اما اخیرا خبرهایی از سمت ناسا نشر شد که گویی از قرار معلوم، شهاب سنگی کلان با زمین برخورد خواهد کرد که این بسیار شوکه کننده بود که آیا این شهاب سنگ دقیقا با زمین برخورد خواهد کرد یا خیر؟!

به همین دلیل باعث رعب و وحشت سراسری در کره زمین شد و با این وجود کشور روسیه در این میان تصمیم به کاری عجیب و در عین حال باهوشانه ای گرفت که قطعا برای شما جالب خواهد بود.
اخیرا ویدیویی عجیب و باورنکردنی از رسانه های روسی نشر شد که دولت روسیه برای مقابله با شهاب سنگ های احتمالی تصمیم به انجام کاری بسیار باهوشانه گرفته است تا بتواند جان مردمان خود را در مقابل بلایای آسمانی همانند شهاب سنگ ها حفظ کند.

ایده کشور روسیه در مقابل شهاب سنگ ها استفاده از یک راکت دفاعی قدرتمند و پیشرفته است که در هنگام نزدیک شدن شهاب سنگ به اسمان روسیه،روشن خواهد شد تا شهاب سنگ را در آسمان از بین ببرد و به تکه های ریزتری تبدیل نماید.
https://ariananews.co

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.